הסכם גירושין

ההסכם בין בעל ואשה, הנשואים כדת משה וישראל ו/או בנישואין אזרחיים והינם יהודים (אם אינם יהודים ו/או אחד אינו יהודי-ההסכם הינו להתרת הנישואין).

ההסכם יוגש לאישור בית-המשפט לענייני משפחה ואם יאושר כפסק דין ו/או על פי חוק יחסי ממון בין בני זוג התשל"ג 1973,הרי בית-דין הרבני יאשר ההסכמה לגירושין ולא יהא צורך באישור נוסף של ההסכם , מכוח כלל כיבוד הערכאות.

הסכם הגירושין קובע כי בדעת הצדדים להתגרש, כדמו"י ,כי הצדדים יופיעו בפני בית-הדין הרבני לצורך אישור הסכמתם להתגרש, לישיבת בירור-שמות ולסידור הגט.

ההסכם מתייחס למשמורת קטינים הסדרי ביקורים, מזונות קטינים, מזונות אשה, לאחר סידור הגט, אם בכלל, נושאי הרכוש-דירה ו/או דירות, חברה ואו חברות שבבעלות הצדדים ו/או מי מהם ,זכויות על פטנטים, חלוקת מניות ,זכויות פנסיוניות ואופן חלוקתן ועוד.

אם מאשרים ההסכם על פי חוק יחסי ממון על הצדדים-חובת נוכחות בפני הערכאה שנבחרה לאשר ההסכם, השופט או הדיין מקריא ההסכם לצדדים ולאחר שמתרשם כי הצדדים הבינו משמעותו, תוכנו והשלכותיו-מאשרו כפסק-דין וגם על פי הוראות חוק יחסי ממון, האמור.

שינוי להסכם גירושין ו/או ממון -אמור להתבצע בכתב ולקבל תוקף משפטי.

לייעוץ משפטי בנושא מזונות ילדים התקשרו עכשיו או מלאו את טופס יצירת קשר

 צרו קשר
04-8668882
שד' פל-ים 2, חיפה

יש לך שאלה נוספת?

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות מעו"ד שרין סולן חייגו עכשיו 04-8668882 או לחצו על הלינק הבא, מלאו את פרטיכם ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.