הסכם שלום בית ולחילופין גירושין

הסכם שלום בית לחילופין גירושין הוא הסכם שנערך במהלך הנישואין לאחר שבני הזוג חוו משבר והם היו בדילמה האם לפרק את התא המשפחתי אם לאו, הצדדים החליטו ליתן לעצמם הזדמנות נוספת, להתגבר על המכשולים, על הכשלים, על התסכולים אם בכוחות עצמם ואם בסיוע גורם טיפולי כגון: פסיכולוג, יועץ זוגי וכדומה.

בנוסף ועל מנת להבטיח לעצמם כי לא יזקקו להליכים נוספים עתידיים מגבים הצדדים את עצמם בהסכם הכולל התייחסות לשלום הבית ואם באותו הסכם עצמו יתנו הם התייחסות לאפשרות של גירושין חלילה.

היה ושלום הבית לא יעלה יפה, לא יהיה צורך כי הצדדים יכנסו לעימותים ומחלוקות כספיות ובהסכם עצמו כבר יש מענה הולם לאפשרות של גירושין.

הסכם זה הינו פתרון שכיח כיום בתיקים שנפתחו כתיקי גירושין ואשר ההליך הוקפא והצדדים החליטו לא ליטול סיכון מפני העתיד לבוא ו/או מפני כישלון ו/או סכסוך נוסף וההסכם מכיל תשובות והתייחסות למכלול המצבים וכן התייחסות לנושא משמורת ילדים, הסדרי ביקורים, מזונות אישה, איזון וחלוקת רכוש וכדומה.

לייעוץ משפטי בנושא מזונות ילדים התקשרו עכשיו או מלאו את טופס יצירת קשר

 צרו קשר
04-8668882
שד' פל-ים 2, חיפה

יש לך שאלה נוספת?

לקבלת ייעוץ ראשוני ללא התחייבות מעו"ד שרין סולן חייגו עכשיו 04-8668882 או לחצו על הלינק הבא, מלאו את פרטיכם ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.